تبلیغات

درآوردن توده هفت کیلویی از شکم یک بیمار + تصاویر

درآوردن توده هفت کیلویی از شکم یک بیمار + تصاویر

با پیشرفت علم پزشکی و تجهیزات پزشکی امروزه شاهد توانایی و موفقیت هر چه بیشتر جامعه پزشکی در حوزه طب و سلامتی هستیم.

مجله مراحم : یک بیمار در گلستان در شکم خود توده ای بزرگ را حمل میکرد و علت بزرگی شکمش همین توده بود که با انجام آزمایشات و سونوگرافی مشخص شد که این توده در شکم این زن ۳۲ ساله قرار دارد.

همچنین ببینید: تومور هفت کیلویی در شکم یک زن قزوینی! + عکس

با توضیح رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان این خانم طی عمل جراحی که بسیار نادر و زمان بر بود توانسیت از شر این توده عضیم راحت شود.

این بانوی گلستانی یک عمل جراحی نادر و موفق داشت که این توده بزرگ را از شکمش بیرون آوردند .

همچنین ببینید: خارج شدن تومور ۷ کیلویی در تخمدان زن کرج! +عکس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی توضیحاتی گفت: در یک عمل جراحی نادر و کم سابقه  و با کوشش چند ساعته تیم جراحی بیمارستان شهید صیاد شیرازی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، این توده بزرگ از شکم یک بانوی ۳۲ ساله خارج شد.

دکتر عبدالرضا فاضل که این عغمل جراحی را انجام داده بود، به خبرنگاران گفت : مریض یک بانوی ۳۲ ساله بود که این توده در رحم این خانم و در داخل لگن بیمار و تا کبد را در گرفته بود و با چسبندگی که در اعضا ایجاد کرده بود میتوان گفت عمل بسیار سنگین و سختی محسوب میشد.

همچنین ببینید: عجیب ترین تومور دنیا جراحی شد +تصاویر

همچنین دکتر جراح توضیح داده است: بیمار پس از انجام معاینه، آزمایشات مختلف و سونوگرافی تحت این عمل جراحی سخت قرار گرفت و توده از شکم وی خارج شد.

پزشکان حال این خانم جوان گلستانی را بعد از عمل جراحی سنگین مساعد اعلام کردند

درآوردن توده هفت کیلویی از شکم یک بیمار

درآوردن توده هفت کیلویی از شکم یک بیمار

توده هفت کیلویی که در شکم زن قرار داشت عکس توده هفت کیلویی خارج شده از شکم زن گلستانی درآوردن توده هفت کیلویی از شکم یک بیمار  توده هفت کیلویی در شکم زن گلستانی عمل جراحی توده هفت کیلویی در شکم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار