تبلیغات

«نهنگ عنبر» ۲۱ میلیاردی و «رگ خواب» از ۴ میلیارد عبور کرد

به گزارش خبرنگار سینمایی تفریحی، در میان فیلم‌های اجتماعی که به تازگی اکران شده تنها فیلم «سارا و آیدا» توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کندو همچنان فیلم های کمدی با فروش خوبی مواجه هستند که نشان از سلیقه مخاطب و توجه به آثاری طنز است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» در تهران ۲ سالن کورش ومگامال را در اختیار دارد و بقیه سینماها بعد از سانس موظف این فیلم را به نمایش می گذارند و شب گذشته در چند سالن سینما از جمله آزادی با فروش فوق العاده مواجه شد. فیلم هم اینک با فروش ۲۱ میلیارد تومان مواجه شده است .

وی در ادامه گفت: فیلم سینمایی «رگ خواب» به فروش ۴ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان رسید. همچنین فیلم «سارا و آیدا» ظرف ۱۶ روز نمایش به فروش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دست یافت که در میان آثار اجتماعی فروش خوبی است. این فیلم ۵۲ سالن در اختیار دارد.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «اکسیدان» گفت: فروش فیلم هم اینک به رقم ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است.
غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «بیست ویک روز بعد» با اقبال خوبی مواجه شد و هم اینک به فروش ۶۰۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران ۳۸۰میلیون تومان و شهرستان به فروش ۲۲۰ میلیون تومان رسید. این فیلم ظرف ۲۲ روز نمایش و با ۱۳ سالن سینما به این رقم فروش دست یافته است.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «فصل نرگس» به فروش ۸۲ میلیون تومان در تهران و ۲۰ میلیون تومان در شهرستان فروخت و کل فروش فیلم ۱۰۲ میلیون تومان است.

بنابراین گزارش، بر اساس فروش مکانیزه فیلم «گذر موقت» به فروش ۱۲۹ میلیون و ۱۷۹ هزار تومان ، فیلم «پاتو کفش من نکن» به فروش ۷۶۴ میلیون و ۶۰۷ هزار تومان ، فیلم «زادبوم» به ۲۵۷ میلیون و ۴۱۹ هزار تومان و «ساعت ۵ عصر» به فروش ۷ میلیارد و ۳۶۹ میلیون و ۲۳۷ هزار تومان رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار