تبلیغات

کمپین ضد ماساژ در کویت

کمپین ضد ماساژ در کویت

کمپین ضد ماساژ در کویت اختصاصی «تابناک باتو»؛ شماری از کاربران شبکه های اجتماعی در کویت که در میان آنها چند نماینده پارلمان و شخصیّت مطرح نیز به چشم می خورند، کمپین بزرگی علیه مراکز ماساژ در این کشور به راه انداخته اند. آنها خواستار بسته شدن این مراکز و لغو مجوز آنها به دلیل آنچه در این مراکز از تخلفات و انحرافات رخ می دهند، شدند.

این افراد با کمپین خود قصد دارند تا صدای خود را به مسئولان زیربط از جمله وزیر کشور و تجارت کویت برسانند تا مجوز این مراکز را لغو کنند و با زیر پای گذارندگان شریعت و قانون برخورد کنند و ماساژ را فقط در مطب پزشکان و آن هم با رعایت قوانین و بایدها و نبایدها انجام دهند.

کمپین ضد ماساژ در کویت

کاربران با شعار# رذالت را در مراکز ماساژ متوقف کنید، مطالبات خود را در جهت اعمال قوانین سخت علیه این مراکز فریاد زدند. آنها بر این باورند که این مراکز به محل هایی برای فحشا تبدیل شده و قربانیان آن جوانان و نوجوانان هستند.

محمد هایف المطیری، نماینده مجلس کویت، از مسئولان خواست تا مجوز این مراکز را لغو کنند و گفت: برخی مراکز ماساژ به شرایط خطرناکی از انحطاط و فساد رسیده اند. او گفت که باید جلوی این منکر گرفته شود و ماساژ تنها در مراکز پزشکی و با رعایت موازین و چهارچوب های قانونی و دینی انجام شود.

کمپین ضد ماساژ در کویت

از سوی دیگر، یک فعال در امور اجتماعی به نام «عبدالرحمن النصار» نوشت: از مردم کویت می خواهیم در این کمپین مشارکت کنند و از نمایندگان تقاضای همکاری داریم... و از وزارت کشور و تجارت می خواهیم تا به مراکز ماساژ و اسپا مجوز ندهند... فرزندان کویت را از شبح فساد و رذالت نجات دهید.

یک فعال دیگر به نام «ترکی بویابس» این مراکز را باعث انتقال امراض خطرناک و نابودکننده جوانی توصیف کرد و گفت: آنچه در اتاق های تاریک و لانه های زیر زمینی توسط افراد منحرف رخ می دهد، جوانان کویتی را نابود می کند... او در ادامه نوشت که گویی این مؤسسات بازگشت قوم لوط هستند.

کمپین ضد ماساژ در کویت

در برخی مراکز ماساژ کویت، اعمال منافی اخلاق توسط مردان زن نما و افراد منحرف رخ می دهد. با وجود بازرسی های پلیس، هنوز این مراکز به فعالیت های خود ادامه می دهند و با کار گذاشتن دوربین های مخفی و زیر نظر گرفتن آمد و شد نیررهای پلیس، قانون را زیر پا می گذارند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار