تبلیغات

حمیدرضا آذرنگ ازیگر «تنگه‌ ابوقریب»: از جریان فیلم‌ جنگی لطمه زیادی خوردیم

کد خبر: 268506تاریخ انتشار : ۹:۲۱:۴۴ - یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

حمیدرضا آذرنگ در گفت‌وگو با خبرآنلاین گفت:بعد از جنگ جریان جنگ دست عده‌ای افتاد که فکر می‌کردند تنها خودشان وامداران جنگ و صاحب آن موقعیت هستند و می‌توانند راجع به آن حرف بزنند.

بزرگترین لطمه‌ها را هم ما از این جریان خوردیم، جریان فیلم جنگی، برای اینکه آنها می‌خواستند با ذائقه و سلیقه خودشان و آنطور که خودشان دوست داشتند جنگ را تعریف کنند اما با مخاطبانی که آن موقعیت‌ها را درک نمی‌کردند مواجه می‌شدند.

همه مردم ایران ۸ سال جنگ را تجربه کردند، چه آنهایی که جریان کوپن و صف… را تجربه کردند، چه آنهایی که نزدیک‌تر به خود دل اتفاق بودند.

بنابراین هیچ کس نمی‌تواند بگوید من وامدار آن جنگ هستم، آدم‌های خالصی هم که رفتند و مثل همین افرادی که درانتهای فیلم «تنگه ابوقریب» نامشان را می بینید برای این کشور خالصانه جنگیدند و شهید شدند.

www.dustaan.com حمیدرضا آذرنگ ازیگر «تنگه‌ ابوقریب»: از جریان فیلم‌ جنگی لطمه زیادی خوردیم

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار