تبلیغات

خواننده شدن محمد نصرتی بازیکن سابق پرسپولیس + فیلم

خواننده شدن محمد نصرتی بازیکن سابق پرسپولیس به گزارش اولی ها: محمد نصرتی مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی کشورمان که فصل گذشته عضو تیم نفت تهران بود به دلیل اینکه تیم ندارد باعث شد به خوانندگی رو بیاورد.

خواننده شدن محمد نصرتی

خواننده شدن محمد نصرتی

محمد نصرتی در استودیوی یکی از دوستانش یکی از تصنیف های قدیمی را اجرا کرد تا نشان دهد علاوه بر فوتبال در خوانندگی هم تبحر خاصی دارد.

فیلم خوانندگی محمد نصرتی

محمد نصرتی مدافع سابق تیم ملی کشورمان بعد از سقوط تیم نفت تهران، در تلاش بود تا با یک تیم لیگ برتری قرارداد امضا کند اما ظاهرا پیشنهاد خوبی دریافت نکرد.

نصرتی مدتی در تمرین اکسین البرز حضور داشت اما مشخص نشد به چه دلیلی این تیم را ترک کرد. او حالا بدون تیم مانده و به صورت اختصاصی تمریناتش را دنبال می کند.

ظاهرا آزاد بودن وقت محمد نصرتی باعث شده است او به خوانندگی رو بیاورد. نصرتی به تازگی این کار را شروع کرده که ظاهرا باید منتظر به بازار آمدن آلبوم او باشیم.

پیش از نصرتی، بازیکنان دیگری از جمله نیما نکیسا، شیث رضایی، رضا عنایتی و… به خوانندگی رو آورده بودند اما چندان موفق نبودند.

حالا باید دید نصرتی می تواند در این حرفه جدید موفق باشد یا نه.

محمد نصرتی  متولد ۲۱ دی ۱۳۶۰ در کرج است. گل به یاد ماندنی نصرتی مقابل بحرین زمینه ساز پیروزی یک بر صفر و راه یابی ایران به جام جهانی فوتبال شد. نصرتی در جام جهانی ۲۰۰۶ هم در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران قرار داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار