تبلیغات

واکنش باشگاه استقلال به عدم استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع)!

واکنش باشگاه استقلال به عدم استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع)؛ ستاد قالیباف در اختیار پرسپولیسی‌هاست!

چند سال قبل، از سوی شهرداری به باشگاه استقلال واگذار شد تا تمرینات و مسابقات دوستانه‌شان را در آن مکان برگزار کنند.اما در قرعه‌کشی‌ای که پرحرف و حدیث هم شد، در نهایت، ورزشگاه شهید کاظمی (که امروز در اختیار باشگاه پرسپولیس است) وقتی در قرعه‌کشی به نام استقلال درآمد با پادرمیانی مسئولان باشگاه پرسپولیس از جمله کاشانی، رئیس هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس به آن باشگاه اختصاص یافت و ورزشگاه امام رضا (ع) به استقلال!

نصرالله عبداللهی: آن مجموعه زمین چمن آماده و مرتب دارد. استخر، سونا و جکوزی اش روبه‌راه است و دارای رختکن و امکانات مناسب است. دلیل هم داشت، چون استادیوم شهید کاظمی در دوران انتخابات ریاست جمهوری در اختیار ستاد تبلیغاتی قالیباف (شهردار وقت) بود و همه برنامه‌های‌شان در آنجا برگزار می‌شد.

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار