تبلیغات

جمله نژادپرستانه‌ای که باعث استعفای خانم مجری شد!

مجری هواشناسی تلویزیون فرانسوی زبانِ بلژیک، از سِمت خود استعفا داد. او می گوید در یک سال تجربه کاری خود، از دریافت پیام های نژاد پرستانه خسته شده و دیگر تحمل ندارد. او می گوید، آخرین پیام را از یک زن بلژیکی دریافت کرده که از سلن خواسته تا از اجرای برنامه کنار برود و گفته بینندگان جز لباس هایش چیز دیگری نمی بینند!

جمله نژادپرستانه ای که‌ باعث استعفای خانم مجری شد!

 جمله نژادپرستانه ای که‌ باعث استعفای خانم مجری شد!اختصاصی «تابناک باتو»؛ مجری هواشناسی تلویزیون فرانسوی زبانِ بلژیک، از سِمت خود استعفا داد. او می گوید در یک سال تجربه کاری خود، از دریافت پیام های نژاد پرستانه خسته شده و دیگر تحمل ندارد.

«سلن دگونگا» در فیلمی که در فضای مجازی منتشر کرد، گفت: کاسه صبرم لبریز شده و از پیام های نژادپرستانه به خاطر رنگ پوستم خسته شده ام.

جمله نژادپرستانه ای که‌ باعث استعفای خانم مجری شد!

او می گوید، آخرین پیام را از یک زن بلژیکی دریافت کرده که از سلن خواسته تا از اجرای برنامه کنار برود و گفته بینندگان جز لباس هایش چیز دیگری نمی بینند!

گفتنی است، «سلن دگونگا» متولد بلژیک است و ریشه اش به کنگو بازمی گردد. او علاوه بر اجرا در تلویزیون به کارهای کمدی نیز می پردازد و زادگاهش بلژیک را بسیار دوست دارد.

جمله نژادپرستانه ای که‌ باعث استعفای خانم مجری شد!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار