تبلیغات

عکس های جشن تولد نسیم ادبی در کنار دوستانش

عکس های جشن تولد نسیم ادبی در کنار دوستانش نسیم ادبی متولد ۱۶ شهریور ۱۳۵۵ در تهران، بازیگر می باشد. نسیم ادبی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون و تئاتر تولد ۴۲ سالگی خود را در کنار دوستانش و همسرش ابراهیم اثباتی در یکی از کافه های تهران جشن گرفت.

در ادامه عکس های جشن تولد نسیم ادبی را مشاهده می کنید:

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

جشن تولد نسیم ادبی

نسیم ادبی فعالیت هنری خود را با حضور در نمایش ها در دوران دانشجوی شروع کرد و برای اولین بار در سال ۱۳۷۶ با فیلم زندگی وارد حوزه سینما شد و در سال ۱۳۸۶ نیز با سریال حلقه سبز تجربه حضور در قاب تلویزیون را بدست آورد.

وی در هیچ یک از کارهای تصویری تاکنون نقش بلندی ایفا نکرده بود، اما بیان و شیوه خاص بازی او همان نقش های کوتاه را برای مخاطب عمیق جلوه داده است، با سریال شبکه خانگی شهرزاد از سال ۱۳۹۳ در نقش حمیرا خود را به کسانی که نمیشناختنش معرفی کرد.

وی درباره نحوه آشنایی با همسرش می گوید : برای بازی در تئاتر شمس پرنده به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه‌ مان به این صورت شکل گرفت.

مدتی گذشت و قرار شد تئاتر آنتیگونه به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم، آشنایی‌ مان به سال ۸۰ بر میگردد و هشت سال است که با هم ازدواج کرده‌ ایم.

فیلم های زندگی، مانا، حراج، دوران عاشقی، ارغوان، چهارشنبه، خوب بد جلف از مهمترین آثار سینمایی و سریال های شهرزاد، حلقه سبز، دیوار به دیوار و معمای شاه از معروف ترین مجموعه ها با بازی نسیم ادبی می باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار