تبلیغات

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

برترین ها - محمد کاملان: این روزها تصاویر سلنا گومز و آریانا گرانده در اینترنت میان کاربران دست به دست می‌چرخد و رقابت خاصی بین این دو سلبریتی شکل گرفته است تا ثابت کنند که ملکه بی چون‌و‌چرای شبکه‌های اجتماعی هستند.

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

این دو سلبریتی به خوبی از قدرت شبکه‌های اجتماعی باخبر هستند و با گذاشتن تصاویر و پست‌های مختلف توانسته‌‌اند بیشترین هواداران را در اینستاگرام از آن خود کنند. جالب است بدانید هر دو به لحاظ هوادار باجی به یکدیگر نمی‌دهند و آریانا گرانده ۱۱۸ میلیون دنبال‌کننده دارد و ۱‍۳۷ میلیون طرفدار در اینستاگرام پست‌های سلنا گومز را دنبال می‌کنند.

تمامی این موارد دست به دست هم داده تا قضاوت در خصوص محبوبیت این سلبریتی‌ها کار دشواری باشد و انصافاً هم باید اعتراف کرد این دو سلبریتی به اندازه‌ای جذابیت دارند که مقایسه بین آن‌‌ها کار چندان ساده‌ای نیست. سلنا گومز دوست‌داشتنی تنها ۲۵ سال دارد و آریانا گرانده ۲۴ ساله است که این امر نیز قضاوت در خصوص جذابیت‌های این سلبریتی‌ها را دشوارتر می‌کند.

در نتیجه پیشنهاد میکنیم اگر شما هم از طرفداران سلنا گومز هستید یا اینکه در گروه هواداران آریانا گرانده قرار دارید در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم کدامیک از این دو سلبریتی توانسته جای خودش را بیشتر در دل هواداران باز کند.

دوران نوجوانی

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

همان‌گونه که شما بهتر از ما می‌دانید بهترین زمان برای شکوفایی استعداد دوران نوجوانی است و در نتیجه در ابتدا بد نیست ببینیم سلنا گومز و آریانا گرانده نوجوانی خود را چگونه گذرانده‌اند.

سلنا گومز از کودکی سودای حضور بر روی صحنه را داشت و در سال ۲۰۰۷ با حضور در شبکه دیزنی حسابی خوش درخشید و درهای موفقیت را پیدا کرد. جالب است بدانید گومز در آن زمان تنها ۱۳ سال بیشتر نداشت.

از طرف دیگر آریانا گرانده نیز دقیقاً در سن ۱۳ سالگی عزم خود را برای حضور بر روی صحنه‌های موسیقی نشان داد و با این حساب می‌توان گفت هر دو سلبریتی‌ سرشناس به‌رغم سن کمی که دارند باز هم بیشتر از یک دهه است که در دنیای حرفه‌ای موسیقی و هنر حضور دارند.

حضور در شبکه‌های اجتماعی

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

این دو سلبریتی حضور بسیار پررنگی در شبکه‌‌های اجتماعی دارند و قسمتی از محبوبیت خود را مدیون دنیای مجازی هستند. همان‌گونه که اشاره شد سلنا گومز حدود ۲۰ میلیون دنبال‌کننده بیشتری در اینستاگرام نسبت به آریانا گرانده دارد، اما تعداد دفعاتی که گرانده در شبکه‌های اجتماعی منشن شده است نسبت به سلنا گومز بیشتر است.

از طرف دیگر در سال ۲۰۱۷ دفعات مشاهده استوری‌های آریانا گرانده در شبکه اینستاگرام نسبت به سلنا گومز با اختلاف محسوسی بیشتر بوده است. به این ترتیب با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت این دو سلبریتی‌ سرشناس در شبکه‌های اجتماعی بسیار موفق عمل کرده‌اند و باجی به یکدیگر نمی‌دهند.

ثروت و دارایی

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

امکان ندارد جایی صحبت از دنیای سلبریتی‌ها داشته باشیم و حرفی از پول و ثروت به میان نیاید. سلنا گومز و آریانا گرانده هر دو غرق در ثروت دارایی هستند اما اگر بخواهیم از روی ظاهر و سبک زندگی درباره این دو چهره‌سرشناس قضاوت کنیم احتمال دارد این‌گونه برداشت شود که آریانا گرانده ثروت بیشتری نسبت به سلنا گومز دارد.

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

با نگاهی به تصاویر اینستاگرام گرانده متوجه خواهید شد که این دختر زیبارو غرق در ناز و نعمت است و همیشه لباس‌های برند بر تن دارد. از طرف دیگر سلنا گومز نیز به عنوان سلبریتی جوانی که پولش از پارو بالا می‌رود سبک زندگی ساد‌ه‌تری نسبت به سایر همرده‌های خود دارد.

این امر باعث شده تا سلنا گومز را در شبکه‌های اجتماعی با ظاهری معمولی‌تر از آریانا گرانده ببینیم اما واقعیت چیزی دیگری است و ثروت خالص گومز تقریباً دوبرابر گرانده برآورد شده است.

بر اساس آماری که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، دارایی‌های خالص گومز به ۵۰ میلیون دلار می‌رسد اما دارایی‌های خالص گرانده تنها ۳۵ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

صدای جذاب و تاثیرگذار

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

این دو سلبریتی‌ در زمینه‌های مختلفی در دنیای هنر فعالیت می‌کنند اما آن‌ها را بیشتر در عرصه موسیقی و خوانندگی می‌شناسیم، به این ترتیب در کنار تمامی مقایسه‌هایی که می‌توان بین گومز و گرانده داشت، بررسی کیفیت صدای این خواننده‌ها اهمیت بیشتری دارد.

اهالی موسیقی نظریه‌های متفاوتی در خصوص کیفیت صدا و نحوه اجرای گرانده و گومز دارند. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که گرانده به خوبی با تکنیک‌های خوانندگی آشناست و صدایی بهتر از گومز دارد.

از طرف دیگر سلنا گومز تجربه بیشتری در خوانندگی نسبت به آریانا دارد و به لطف این تجربه تسلط بیشتر گومز را در صحنه‌ و اجرای زنده موسیقی شاهد هستیم.

با در نظر گرفتن این موارد می‌توان گفت اگر سلنا و آریانا همچنان در عرصه موسیقی حضور فعال داشته‌ باشند احتمال می‌رود با توجه به عمق صدای آریانا در آینده وی بتواند هنرمندی‌اش را در خوانندگی نسبت به سلنا بیشتر ثابت کند.

زیبایی ظاهری

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

بدون شک این دو سلبریتی‌ قسمت زیادی از محبوبیت خود را مدیون زیبایی هستند که مادر طبیعت به آن‌ها عطا کرده است. سلنا گومز چهره‌ای دوست‌داشتنی و جذاب دارد و پشت این چهره‌ معصوم و مهربان، شادابی و نشاط یک دختر نوجوان کاملاً پیداست.

زیبایی‌های آریانا گرانده نیز به اندازه‌ای است که به راحتی جای خود را در دل هواداران باز کرده ، آریانا نگاهی جذاب و بانمک دارد و پشت این نگاه شیطنت‌ و شیرین‌کاری‌های دختران نوجوان را می‌توان پیدا کرد.

این دو سلبریتی خوش‌سیما، اندامی تراش‌خورده و متناسب دارند اما به لحاظ قد و بالا سلنا حدود ۱۰ سانتی‌متر از آریانا گرانده بلند‌تر است. جالب است بدانید آریانا گرانده قدی برابر ۱.۵۳ سانتی‌متر دارد و قد و قامت سلنا گومز ۱.۶۵ سانتی‌متر است.

به لحاظ وزن نیز این دو الهه‌ زیبایی اندام مناسبی دارند و سلنا گومز ۵۹ کیلو وزن دارد که نسبت به قدش، این وزن کاملاً مناسب است. از طرف دیگر آریانا گرانده نسبت به گومز لاغرتر است و تنها ۴۷ کیلوگرم وزن دارد. ناگفته پیداست این وزن از رژیم‌های جدید غذایی گرانده حکایت می‌کند.

در این بین به پوشش و انتخاب‌ لباس‌های این دو نیز باید اشاره کرد که به نظر می‌رسد آریانا گرانده نسبت به سلنا گومز سلیقه بهتری در انتخاب لباس دارد.

سبک زندگی

سلنا گومز یا آریانا گرانده؛ مادرطبیعت در حق کدامیک لطف بیشتری داشته است

سلبریتی‌ها به انداز‌ه‌ای در پول و شهرت غرق شده‌اند که گاهی اوقات سبک زندگی آن‌ها از قلم می‌افتد اما این چهره‌های سرشناس نیز مانند تمامی انسان‌ها رفتارهای انسان‌دوستانه و گاهی اوقات غیرانسانی دارند.

در این زمینه اگر بخواهیم بین سلنا گومز و آریانا گرانده قضاوت کنیم باید گفت انصافاً حضور سلنا گومز در رویدادهای انسان‌دوستانه بیشتر است و نسبت به هواداران نیز گومز دید ویژه‌ای دارد و دختری مهربان و مسئول نشان می‌دهد.

این سکه روی دیگری نیز دارد و آریانا گرانده آنچنان که باید و شاید به هواداران رو نمی‌دهد و برخوردهای خوبی با آن‌ها ندارد.

با در نظر گرفتن این موارد می‌توان گفت انصافاً نمی‌توان میان آریانا گرانده و سلنا گومز فرق چندانی قائل شد، از طرف دیگر هر دو سلبریتی به عنوان هنرمند شناخته می‌شود و وقتی صحبت از هنر به میان می‌آید بدون شک پای سلیقه هواداران نیز در میان است و بعضی افراد یک سبک خاص از موسیقی را می‌پسندند که ممکن است به مذاق بقیه خوش نیاید.

در پایان پیشنهاد می‌‌کنیم اگر شما هم نظر از هواداران آریانا گرانده یا سلنا گومز هستید و چیزهای جالبی در این دو سلبریتی دیده‌اید که ممکن است برای بقیه هم جالب باشد در قسمت نظرات این موارد را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار