تبلیغات

افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند

برترین‌ها: معتقدید ابرقهرمانان وجود دارند؟ بعد از دیدن افراد زیر، مطمئن می‌شوید. بار‌ها شنیده ایم که توانایی‌های انسان بی‌پایان هستند و اگر واقعا به خودتان ایمان داشته باشید، آن را در وجودتان کشف می‌کنید. در موقعیت‌های اورژانسی، همه می‌توانند از پس غیرممکن‌ها برآیند. در این مطلب افراد شگفت انگیزی را می‌بینید که عاشق کار‌های هیجان انگیز و غیرممکن هستند.

مرد چتری

هیچکس نام واقعی مرد چتری را نمی‌داند، اما می‌دانیم در پروژه عکاس بزرگی به نام «کالو پیتر» این حرکات نمایشی را اجرا کرده است. فلسفه او تلاش برای رسیدن به تعال در زندگی و هماهنگی است که ما را خوشحال می‌کند. مرد چتری به تعادل کاملی بین خودش و جهان رسیده است.

افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند پاشا پتکونز

پاشا پتکونز ورزشکار جوانی است که سفر می‌کند، شاهکار‌هایی اجرا می‌کند و تصاویر آن را در اینستاگرام و فسیبوک منتشر می‌کند. پاشا مقام اول هنر حرکات نمایشی ردبول در سال ۲۰۱۱ را کسب کرده است. تعجبی ندارد که این قدر طرفدار دارد.

افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند

آلن رابرت


آلن رابرت صخره نورد ۵۶ ساله فرانسوی است که اغلب به او مرد عنکبوتی فرانسه می‌گویند. او آسمانخراش‌های مدرن و سایر شاهکار‌های صنعت ساخت و ساز را تنها با کمک دستانش فتح می‌کند یعنی بدون استفاده از طناب ایمنی، تجهیزات کوهنوردی یا هرگونه مکانیزم بالابر. افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند

فرد فوگن


فرد فوگن رکوردشکنی است که با چترنجات از بلندترین آسمانخراش جهان پرید. او در فرانسه به دنیا آمد و چتربازی را از کودکی آغاز کرد. والدینش هر دو چترباز بودند و فرد سعی کرد بهترین باشد تا مایه افتخار آن‌ها شود. فرد از سال ۱۹۹۶ پرش را آغاز کرده و تاکنون ادامه داده است. آنچه او را منحصر به فرد می‌کند ترفندهایی است که ابداع می‌کند. فرد اغلب با دوستش کار می‌کند. آن‌ها خطرناک‌ترین و جسورانه‌ترین پرش را از برج خلیفه دبی در سال ۲۰۱۴ انجام دادند. افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند

اولگ کریکت


اولگ ریکت برای اجرای شاهکار‌های خطرناک و شجاعانه لبه ساختمان‌ها و صخره‌های بلند مشهور شده است. او از یک ساختمان به ساختمان دیگر می‌پرد، پشتک می‌زند، روی نرده‌ها راه می‌رود و لبه باریک بام دوچرخه سواری می‌کند.

افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند نیک والندا

نیک والندا آکروبات، بندباز و بدلکار امریکایی است. او شش بار رکورد جهانی گینس را شکسته است. والندا بدون بیمه یا تور ایمنی اجرا می‌کند. راه رفتن روی سیم نیاز به مهارت، حساسیت، تمرکز، محاسبات و دقت زیادی دارد. او شش ساعت در روز و شش روز در هفته تمرین می‌کند.

افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند دیوید لاما

دیوید لاما کوهنورد و صخره نورد اتریشی است. دیوید از ۶ سالگی عضو باشگاه کوهنوردی اتریش بوده و جوانترین ورزشکاری است که تاکنون جام جهانی سنگ نوردی را در میان بزرگسالان برده است. او همان سال برنده مسابقات جهانی سنگ نوردی اروپا شد.

افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند افرادی که غیرممکن‌ها را ممکن کردند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار