تبلیغات

کری خوانی واندا نارا همسر مائورو ایکاردی برای رونالدو

کری خوانی واندا نارا همسر مائورو ایکاردی برای رونالدو به گزارش اولی ها: واندا نارا همسر جنجالی مائورو ایکاردی به شکل غیر مستقیم برای کریس رونالدو کری خواند و به مقایسه همسرش با رونالدو پرداخت.

کری خوانی واندا نارا همسر مائورو ایکاردی برای رونالدو

کری خوانی واندا نارا همسر مائورو ایکاردی برای رونالدو

واندا نارا در سالهای اخیر و هم به دلیل سبک ازدواج با ایکاردی و هم حواشی بعدی که حول او به خاطر مدیر برنامه بودن همسرش پیش آمد، یکی از چهره های جنجالی فوتبال ایتالیا بوده و حالا او در مورد مقایسه مائوریتو با ستاره پرتغالی و جدید یوونتوس صحبت کرده است.

واندا نارا گفت: “رونالدو هنوز برای یوونتوس موفق به گلزنی نشده و به همین دلیل شب ها بی خواب است. آیا مائورو بیشتر از رونالدو در سری آ گلزنی خواهد کرد؟ امیدوارم. اما ما در خانه خود حساب و کتاب گلزنی های رونالدو را نخواهیم داشت.

آیا یوونتوس در تابستان برای جذب ایکاردی اقدام کرد؟ تنها ارتباطی که بین یوونتوس و مائورو وجود دارد، 7 گلی است که همسرم وارد دروازه آنها کرده است. بدیهی است که ایکاردی مورد توجه یوونتوس قرار داشت اما مسیر او روشن بوده و من فکر می کنم جذب رونالدو بزرگ ترین هدف یووه در تابستان بود.”

سال گذشته زمانی که مائورو ایکاردی با نارا، همسر دوستش در بوئنوس آیرس و در حضور ۱۲ تن از بستگانش ازدواج کرد، جنجال های بسیاری به وجود آورد.

نارا پیش از ایکاردی با هم تیمی او ماکسی لوپز (Maxi Lopez) ازدواج کرده بود، اختلاف این دو بازیکن در آوریل سال گذشته زمانی که آنها با هم دست ندادند، آشکار شد.

لوپز، مهاجم سابق بارسلونا (Barcelona)، زمانی که او تازه وارد ایتالیا شده بود در کنار او بود و در کنار همسرش تعطیلات را با او سپری کردند.

این عشق مثلثی بین دو فوتبالیست و همسر یکی از آنها، در نوامبر ۲۰۱۳ فاش شد.

مائورو ایکاردی در صفحه توئیتر خود نوشت: من عاشق تو (واندا نارا) هستم، آسان نیست که احساساتم را به تو بگویم زیرا می دانم که این دو واژه (دوستت دارم در زبان اسپانیایی با دو واژه (‘te amo’) بیان می شود) احساسات بدون محدودیتی را با خود حمل می کنند.

نارا نیز در توئیتر خود با اشاره به مشکلات زناشویی اش با ماکسی نوشت: «ماکسی من را نادیده می گرفت. اگرچه من در رفاه زندگی کرده بودم اما در حال حاضر زندگی با درد و اندوه زندگی می کنم»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار