تبلیغات

رای نهایی سوپرجام به نفع پرسپولیس و جریمه ۵۰ میلیونی استقلال

در اخبار, ورزشی ۱۳۹۷/۰۶/۱۴

رای نهایی سوپرجام به نفع پرسپولیس و جریمه ۵۰ میلیونی استقلال به گزارش اولی ها: بعد از کش و قوس های فراوان برای نتیجه سوپرجام در نهایت بصورت رسمی سه بر صفر باخت استقلال در این بازی تایید شد تا جام به پرسپولیس برسد.

رای نهایی سوپرجام به نفع پرسپولیس

رای نهایی سوپرجام به نفع پرسپولیس

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از صدور رای بازی سوپرجام خبر داد.

علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: قبل از مسابقات مهم، کمیسیون ورزشی شورای تامین استان یا شهرستانی که مسابقه در آن انجام خواهد شد تشکیل خواهد شد که مسابقه سوپر جام نیز از این امر مستثنی نبود. بر این اساس، کمیسیون ورزشی شورای تامین استان تهران نیز با حضور مسئولان ذی‌ربط و نمایندگان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در تاریخ ۲۶/ ۴ /۹۷ تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این نشست، نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال با بیان این که تیم در خارج از کشور قرار دارد و با وصف کمبود بازیکن و آماده نبودن بازیکنان مراتب انصراف تیم را از انجام مسابقه اعلام که این موضوع طی نامه شماره ۵۲۶۹ مورخه ۱ / ۵ / ۹۷ مدیر کل محترم امنیتی و انتظامی استانداری تهران به سازمان لیگ اعلام شده است.

صالحی افزود: با انصراف مذکور و لغو بازی، رای کمیته انضباطی دائر بر احراز تخلف باشگاه استقلال و اعلام نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم حریف صادر شد و با تجدید نظرخواهی باشگاه استقلال در مهلت مقرر و ارسال پرونده به کمیته استیناف، در نهایت این کمیته ضمن استماع اظهارات وکیل مدافع این باشگاه و از آنجا که طبق ماده ۶۱ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه متخلف علاوه بر بازنده اعلام شدن محکوم به پرداخت حداقل ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نیز می‌گردد و جمع تنبیهات قابلیت حذف نداشته، علاوه بر اعلام نتیجه مذکور، حکم بر محکومیت باشگاه به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه صادر می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار