تبلیغات

در خانه سینما چه خبر است؟ / استعفای مسئول ارتباط با رسانه ها

کد خبر: 265053تاریخ انتشار : ۱۷:۴۹:۱۷ - یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷

چند روزی است که خبر استعفای مدیر ارتباط با رسانه‌ها و قدیمی‌ترین عضو خانه سینما بازگو می‌شود؛ کامران ملکی قدیمی‌ترین عضو و فعال خانه سینما است. او که سابقه حضورش در خانه سینما به بیش از ۲۰ سال می‌رسد، طی این سال‌ها مسئولیت ارتباط با رسانه‌ها را برعهده داشته است. چند روزی می‌شود که شایعه‌ها و شائبه‌هایی درباره کنارگیری او از این سمت در خانه سینما مطرح شده است. برخی علت این کناره‌گیری را نحوه مدیریت و اختلافی می‌دانند که ملکی با منوچهر شاهسواری داشته است. اختلافاتی که تنها به ملکی محدود نمی‌شود و مدت‌هاست شنیده می‌شود برخی از اعضای هیئت مدیره هم از مدیرعامل خانه سینما رضایت ندارند. این نارضایتی منجر به غیبت ۴ عضو هیئت مدیره خانه سینما در بیستمین جشن سینمای ایران شد.

کامران ملکی در این مورد گفت:وقتی شما احساس می‌کنید به عنوان یک کارگزار نمی‌توانید منویات و فرامین کارفرمای‌تان را آنگونه که مطلوب اوست اجرا کنید، یا مجبورید استعفا کنید یا استعفا داده شوید! من گزینه اول را انتخاب کردم چون آبرومندانه‌تر است.نخواستن و نتوانستن بر هم اثر مستقیم دارند. مخصوصاً برای افرادی در سن و سال من که تجربه‌های فرسوده و قدیمی دارند و بیشتر به پیچش مو معتقدند نه دیدن مو.

به محض ارائه درخواستم به ریاست محترم هیات مدیره با لطف و محبت ایشان، مورد استقبال قرارگرفت و با آن موافقت شد و گزینه‌ای که مدت‌ها مد نظر بود روی میز گذاشته شد./سینما دیلی

www.dustaan.com در خانه سینما چه خبر است؟ / استعفای مسئول ارتباط با رسانه ها

پربیننده ترین مطالب روز

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار