تبلیغات

انواع مدل های کیف مدرسه پسرانه سال ۹۷

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه مرد عنکبوتی

در مبحث گذشته در بخش مد و زیبایی نسیم فان که مربوط به کیف مدرسه دخترانه بود.ویژگی های یک کیف خوب را بیان کردایم .در اینجا یک کیف خوب را از نظر یک جراح ارتوپ برای شما بیان می کنیم که چه ویژگی های می تواند یک کیف یا یک کوله پشتی داشته باشد که ستون فقرات کودکان در دراز مدت دچار مشکل نشود.

دکتر لایقی متخصص و جراح ارتوپد افزود: استفاده از کوله پشتی مخصوصا با وزن زیاد فشار زیادی را روی ستون فقرات وارد می‌کند. کوله پشتی باید سبک باشد و وزن مناسب آن برای کودکان کمتر از ۵۰۰ گرم و برای نوجوانان کمتر از یک کیلوگرم باید باشد. اما وزن کوله فقط ۱۰ درصد از فشاری که بر روی ستون فقرات وارد می‌شود را شامل می‌شود.در بهترین حالت این است که کوله خود را سنگین نکنیم. اگر وزن کوله سنگین باشد در ناحیه گردنی به سیستم عصبی، شبکه‌های بازو و عروق آن ناحیه فشار وارد می شود، که باعث بی حسی اندام فوقانی می‌شود.

وی در ادامه اظهار داشت: کیف دستی فشار کمتری بر روی اندام وارد می‌کند. اگر زمان در دست گرفتن زمان طولانی نباشد گزینه مناسب تری برای انتخاب کیف است‌. اما در دراز مدت کیف‌های دستی که وزن آن ها سنگین هستند باعث می‌شود شانه به سمت پایین کشیده شود و مانند کوله پشتی ها می‌تواند به ستون فقرات فشار زیادی وارد کند.وی در پایان اشاره کرد: چه کوله پشتی چه کیف دستی اگر بیش از حد سنگین نباشد آسیبی جدی به ستون فقرات وارد نمی‌کند. کیف‌های چرخ دار به آنکه روی زمین کشیده می‌شوند و کودک مجبور نیست وزن آن را تحمل کند بهترین نوع کیف مدرسه‌ای می‌باشد.

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه شیک

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه لی

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه میکی موس

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه ارتشی

کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه پسرانه مارول

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار