تبلیغات

خواستگاری دختران از پسران در کشور گینه بیسائو

خواستگاری دختران از پسران در کشور گینه بیسائو درخواست ازدواج دختران از پسران در کشور جمهوری گینه رسم جالب خواستگاری در کشور گینه می باشد .

خواستگاری در کشور گینه با رسم جالب توجهی برگزار میگردد و دختران برای ابراز علاقه به پسران برای آنها غذای خاصی میبرند و پسر را تصاحب میکنند .

با اینکه در دنیا خواستگاری پسران از دختران مرسوم بوده و حتی دختر و خانواده دختر در مورد این خواستگاری فکر میکنند و در صورت رضایت تن به ازدواج میدهند در کشور گینه دختر با هماهنگی با مادر پسر از پسر خواستگاری کرده و نکته جالب توجه عدم توانایی بیشتر پسران برای رد کردن دختر و پاسخ نه دادن به این خواستگاری است .

در جمهوری گینه بیسائو کشوری که در قاره آفریقا واقع شده است، ۷۵ درصد از ازدواج‌ها با خواستگاری دختر از پسر صورت می‌گیرد و به قول برخی از جوانان امروزی دختران در ابتدا همسر مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنند.

خواستگاری دختران از پسران در گینه

ماجرا از این قرار است که مجلس خواستگاری در جمهوری گینه به این صورت برگزار می‌شود که دختر پس از انتخاب همسر مورد نظر خود، هماهنگی‌های لازم را با مادر پسر مورد علاقه خود انجام می‌دهند و جالب است بدانید که در اغلب موارد پسرها معمولا قدرتی برای مخالفت با این نوع ازدواج ندارند و درخواست دختری که از آن‎ها خواستگاری کرده‎اند را می‌پذیرند.

دختران کشور جمهوری گینه پیشنهاد ازدواج خود با پسر مورد علاقه‌شان را به صورت کاملا علنی مطرح می‌کنند و با بردن یک ظرف ماهی سرخ شده با روغن مخصوص و سس خوش طعم قرمز رنگ تزئین شده و با یک شاخه گل سفید، و البته با هماهنگی قبلی با مادر پسر به منزل او می‌روند.

یک روز پس از انجام خواستگاری دختران جمهوری گینه از پسر مورد علاقه خود، برای دریافت جواب بله دوباره به منزل وی رفته و در اغلب موارد با مثبت بودن نظر پسر، با توافقی بلند مدت میان دختر و پسر، پسر به دنبال کار و تهیه ملزومات و مایحتاج زندگی می‌رود و پس از آن وارد زندگی مشترک می‌شوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار