تبلیغات

بهترین ماشین پلیس های دنیا

تمام خودروهای پلیس، سدان و شاسی‌بلندهای میزان نیستند؛ در برخی کشورها مدل کوپه، اسپرت و سوپراسپرت در ناوگان پلیس کاربرد می‌شوند.خودروهای پلیس باید در طول عمر خود هزارها هزارگان کیلومتر در جاده‌های یکسان هر کشور طی کنند. معمولاً مدل‌های خلق داخل هر کشور یا کالا اقسام سدان‌ها و شاسی‌بلندهای برندهای باارزش غریبه و آشنا به‌عنوان خودروی پلیس هدایت و اضلال و رانندگی قدرت و می‌شود ولی در کنار مدل‌های معمولی و قابل پیش‌بینی، گاهی خلق چند خودروی مگر دیگر هم در ناوگان پلیس دیده می‌شود. در ادامه در اخبار خودرو در مورد بهترین ماشین پلیس های دنیا بیشتر صحبت می کنیم.

بهترین ماشین پلیس های دنیا

گونه ها خودروی کوپه، سوپراسپرت و باجربزه از برندهای پورشه، فراری، لامبورگینی و … جزو افتخاری ناوگان پلیس برخی کشورها هستند. برای مثال نیروهای پلیس دوبی مجموعه‌ای باارزش از خودروها و موتورسیکلت‌های دنیا را در حریت دارند. استون مارتین One-77، لامبورگینی اونتادور، چپاول کردن لافراری، بوگاتی ویرون، بنتلی بنتایگا، شورولت کوروت، مرسدس‌بنز SLS AMG، پورشه ۹۱۸، لایکان هایپراسپرت، نیسان GT-R و حتی موتورسیکلت‌های یاماها R1 و R6 در ناوگان پلیس دوبی استعمال می‌شوند.

اگر بخواهیم فهرستی از جذاب‌ترین خودروهای پلیس دنیا تهیه کنیم، بدون شک تمام خودروهای این ورقه شناسایی رای سیاهه را باید از ناوگان پلیس دوبی آزادی کنیم. به‌همین دلیل دوبی را از این ورقه شناسایی رای سیاهه خط می‌زنیم و به سراغ ناحیه ها دیگر کره‌ی زمین می‌رویم. باید فاش اشعار کرد که دیدن این خودروها با طرح پلیس در جاده و حتی بی حرکت شدن توسط آن‌ها لذت خاص خودش را دارد. در استمرار ۱۴ خودروی پلیس جذاب دنیا معرفی شده است.

پلیس اتریش – پورشه ۹۱۱

از سال ۲۰۱۷ یک وسیله اندام پورشه ۹۱۱ به خودروهای پلیس اتریش (پلیتزای، Polizei) نقصان شده است. حتماً این اولین‌بار نیست که اتریشی‌ها از محصولات پورشه به‌عنوان خودروی پلیس مصرف می‌کنند و سابقه‌ی همکاری شغل ها پورشه و پلیس اتریش به دهه‌ی ۱۹۶۰ برمی‌گردد. دو افسر پلیس ارشاد و رانندگی خوش‌شانس اتریش هر روز پشت مسئله تحکم ۹۱۱ مجهز به تمام سیستم‌های متعارف خودروهای پلیس شامل رادیو بی‌سیم، آژیر و چراغ پلیس و طرح پلیس روی بدنه، در پی جویی متخلفان جاده‌های این کشور هستند؛ یکی از جذاب‌ترین شغل‌های دنیا.

پلیس جمهوری چک – بی‌ام‌و i8

در سال ۲۰۱۷ بود که قراداد اجاره‌ی یک عضو بی‌ام‌و i8 بین پلیس چک و خودروسازان باواریا امضا شد. بر اساس این عهدنامه i8 به‌مدت ۶ ماه یا منحصر انفراد کارکرد ۲۰ هزار کیلومتر در آزادمنشی پلیس چک قرار گرفت. هنوز یک ماه از عهدنامه نگذشته بود که بی‌ام‌و i8 پلیس چک تصادم کرد و این طرح کاملاً کنسل شد. پلیس دوبی و استرالیا در حال حاضر از این مدل در ناوگان خود استفاده می‌کنند.

بهترین ماشین پلیس های دنیا

پلیس ایتالیا، میلان – چپاول کردن ۴۵۸ اسپایدر

فراری ۴۵۸ پلیس میلان پیش از منتظم شدن به طرح پلیس این شهر در سال ۲۰۱۵، در آزادگی یک خلاف‌کار و عضو مافیای این کشور بود. مسلماً این مدل در نیروی پلیس و جاده‌های میلان استعمال نمی‌شود و نقش آن فقط نمودن بی‌نتیجه بودن خلاف‌کاری است. پلیس میلان در تحول خودروهای خلاف‌کاران به خودروهای با طرح پلیس نقش فعالی دارد.

پلیس ایتالیا، بولونیا – لامبورگینی هوراکان

سوپراسپرت لامبورگینی هوراکان در نیروهای پلیس ایتالیا (پولیزیو دیستاتو، Plizia di stato) نقش مهمی ایفاء می‌کند. این کوپه‌ی اسپرت ۶۰۲ اسب بخاری در جوانمردی پلیس شاهراه بولونیا قرار غمناک است تا در مأموریت‌های امدادی به‌خصوص حیله اعضای بدن مصرف شود. هوراکان برای این‌منظور، به یخچال و دفیبریلاتور مجهز شده است.

کارابینیری ایتالیا – جیپ رنگلر

نیروهای ویژه‌ی کارابینیری (Carabinieri)، زیرنظر پیچ درپیچ وزرات دفاع تک ودو می‌کنند. به‌لطف سرجیو مارکیونه پروتکل بازدهی انتقال ۵۰۰ اسباب نسخه‌ ویژه جیپ رنگلر با کارابینیری ایتالیا امضاء شد تا کناره ها رومانیا (Romagna) در سکون کامل باشد. نسخه‌ی کارابینیری جیپ رنگلر در مطابقت با مدل نمونه و غیراستاندارد ۵ سانتی‌متر افزایش ارتفاع تعلیق دارد و از تایرهای ۳۲ اینچ اختصاصاختصاصی آف‌رود استفاده می‌کند.

بهترین ماشین پلیس های دنیا

پلیس بریتانیا، ساسکس – رولزرویس گوست، سری بلک بدج

هیچ‌کس دوست ندارد که توسط پلیس زندانی شود و سفری کوتاه در صندلی‌های عقب خودروی پلیس داشته باشد. اما اگر این ماشین حاصل رولزرویس باشد، احتمالاً همه به‌دنبال خلاف‌کاری خواهند بود تا تجربه‌ی سفری کوتاه حتی با دست‌بند را در پشت این سدان فوق لوکس داشته باشند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار