تبلیغات

سناریوی عجیب خانم دکتر روانشناس برای انتقام از خواستگاری که پشیمان شد

کد خبر: 248670تاریخ انتشار : ۱۳:۵۸:۲۱ - پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷

چندی پیش خانم روانشناسی به پلیس رفت و از خواستگارخود و خانواده‌اش شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با فتانه آشنا شدم و در نهایت او به من پیشنهاد داد تا با برادرش ازدواج کنم. بالاخره چند روز قبل فتانه و برادرش همراه خانواده به خواستگاری من آمدند. من برای آوردن لیوان آب به آشپزخانه رفتم و بعد از چند لحظه برگشتم. وقتی شربتی را که برای خودم آورده بودم خوردم از هوش رفتم.

www.dustaan.com سناریوی عجیب خانم دکتر روانشناس برای انتقام از خواستگاری که پشیمان شد

به هوش که آمدم خودم را دست و پا بسته داخل اتاق پذیرایی یافتم بعد متوجه شدم ۷۰ میلیون تومان پول و چک ۵۰ میلیون تومانی و چند کارت عابر بانکم را از داخل گاوصندوق سرقت کرده بودند.

فتانه که منکر سرقت بود، گفت: مدتی بعد از این خواستگاری برادرم به سراغم آمد و واقعیت‌هایی را برملا کرد. شهناز گفته بود هم سن و سال برادرم است اما او ۴۷ سال داشت. یعنی خیلی از برادرم بزرگتر بود .به خاطر دروغ‌هایی که گفته بود برادرم از ازدواج با او صرف نظر کرد. بعد از آن نیز کلاً با شهناز قطع رابطه کردم و هیچ خبری ندارم تا اینکه امروز پلیس به سراغم آمد.

این بار خانم روانشناس واقعیت را برملا کرد. او گفت: باید از فتانه و برادرش انتقام می‌گرفتم. زمانی که برادرش از ازدواج با من منصرف شد کینه او را به دل گرفتم. می‌خواستم با این شکایت او را وادار به ازدواج کنم | روزنامه ایران

پربیننده ترین مطالب روز

https://www.dustaan.com/?p=248670

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار