تبلیغات

گوشی گلکسی نوت ۹ چه ویژگی هایی دارد

هنوز اطلاعاتی دقیق درباره قیمت این گوشی در زمان در معرض فروش قرار گرفتنش ذکر نشده است. با این حال، با این حال، اگر قرار بر این باشد که قیمتش شبیه ابتدای عرضه نوت ۸ باشد، آرمان می رود که قیمت آن از ۸۶۹ پوند آغاز شود. در ادامه در مطلب تکنولوژی در مورد گوشی گلکسی نوت ۹ چه ویژگی هایی دارد بیشتر می گوییم.

گوشی گلکسی نوت 9 چه ویژگی هایی دارد

۶ ژوئیه ۲۰۱۸: در وهن آسیب چند هفته الباقی به رونمایی رسمی، سامسونگ زودتر از موعد صفحه حمایت رسمیش را برای گلکسی نوت ۹ منتظم کرده است. یقیناً در این صفحه جزئیاتی درباره این آلت به جز اندازه مدل آن (SM-N960F)، که از قبل نیز مشخص بود، نشان دادن نشده است.

۵ ژوئیه ۲۰۱۸: شرکت Olixar، تولیدکننده اثاثیه جانبی، عرضه قاب (که در تصویر ذیل نشان داده شده) را برای گلکسی نوت ۹ آغاز کرده است، که می تواند گویای آن باشد که این پرچمدار سامسونگ صفت های شانسی مازاد یدکی نخواهد داشت. حکماً این در صورتی است که از chin این گوشی، مثل با آنچه در گلکسی S9 و S9+ نظاره شد شوکه نشده باشد، چرا که شایعات قبلی حکایت از ان داشته اند که سامسونگ ممکن است یک نقشه کشی کاملا بدون لبه را برای این گوشی در نظر بگیرد.

دوربین  گوشی گلکسی نوت ۹

با توجه به آمادگی پیش سفارش در سایت MobileFun، این مطلب نیز قابل اثبات خواهد بود که نوت ۹ تلسکوپ دوگانه ای خواهد داشت که به صورت افقی کنار هم قرار ملول اند و نیز یک حسگر اثر صمغ و ماژول پرش قلب خواهد داشت که زیر آن قرار گرفته است. همچنین نمایی اجمالا از صفحه مقوس آن و جدید و قابل اعتماد شایسته S-Pen در این سایت قابل رویت است.

۴ ژوئیه ۲۰۱۸: با اینکه گلکسی نوت ۹ تا ۵ هفته دیگر عرضه نخواهد شد، ولی این باعث ممانعت از اشاعت گزارشی از امتحان دست اولی از کار با آن نشده است.الدر مورتازین در سایت Mobile-Review این ملاحظه را ایفا به جریان انداختن داده و مدعیست که در یک سفر اخیر به آمریکا «فرصتی برای دیدن این وسیله اندام داشته، تا سخت اسباب آن را تخمین کند».

گوشی گلکسی نوت 9 چه ویژگی هایی دارد

مورتازین اطلاعاتی محض این که بسیار متفاوت با آنچه از قبل مشهود شده بود علنی نکرده است. وی تایید می کند که نوت ۹ تقریبا مانند نوت ۸ خواهد بود به جز وزن اندکی سنگینتر آن؛ وی علاوه براین نگاهی به S-Pen جدید سامسونگ انداخته که پیوند بلوتوثی به آن تزاید شده و دقت آن گشایش گمشده است.

توضیحات مورتازین گویای آن است که حسگر اثر اصبع گلکسی نوت ۹ در پشت آن خواهد بود، و نه بر روی نمایشگر AMOLED آن. نقش صفحه آن در برابرسازی با گلکسی S9+ اغلب شده، ولی لبه های قوسدار آن تغییری نکرده است.

در جائی دیگر، این مطلب اعلام حاضر که نوت ۹ یک باتری ۴,۰۰۰mAh خواهد داشت، که بنا بر ادعای مورتازین ۲۵ ساعت ارائه ویدئو در حالی که نور صفحه در حالت حداقل باشد را محافظت می کند؛ نیز گزینه های رم و خاطر آن تکلم خواهند بود از: ۶/۱۲۸GB، ۸/۲۵۶GB و ۸/۵۱۲GB.

۲ ژوئیه ۲۰۱۸: بنا بر افشا Ice Universe در توئیتر، گلکسی نوت ۹ با S-Pen مجهز به بلوتوث عرضه خواهد شد «که کاری تا حدودی نامرتبط با قلم ادا خواهد داد. برخی هرزه گویی حکایت از ان دارند که S-Pen قادر به مکث و ادامه پخش نوا آرامش خواهد بود و می تواند به صورت یک دکمه شاتر تلسکوپ عمل کند.

۲۷ ژوئن ۲۰۱۸: بنا بر گزارش سام موبایل، سامسونگ از سنسور دوربین  ISOCELL Plus جدیدش رونمایی کرده است که به نظر می رسد برای اولین بار بر روی نوت ۹ قرار داده شود.
این سنسور که به دریا در MWC Shanghai به ارائه در آمد، مژده رسان عکس های واضحتر و دقیقتری، حتی در سامان شعاع ضعیف، است. سامسونگ مدعیست که این تکنولوژی به روزرسانی شده رنگهایی واقعیتر به معشوق تا ۱۵ درصد ارتقاء نازک دلی به نور نمودن خواهد نمود.

گوشی گلکسی نوت 9 چه ویژگی هایی دارد

این تکنولوژی همچنین سنسورهای عکس ۸.۰ میکرومتری و پیکسلهایی با سطح ها جوانب کوچکتر بدون هیچگونه افت عملکردی خواهد داشت که باعث می شود به گزینه ای نیکوترین حلاج برای توسعه دوربینهای «سوپر رزولوشن» با بیش از ۲۰MP تبدیل شود.

۲۰ ژوئن ۲۰۱۸: خبر خوب – گلکسی نوت ۹، تا حدود مازاد یدکی شبیه oppo Find X که اخیرا رونمایی شد، قرار نیست که به جرگه گوشیهایی که قسمت بالای صفحه شان تورفتگی (ناچ) دارد بپیوندد. این خبر را  Ice Universe ترویج کرده و این علمدار سامسونگ طراحی تقریبا بدون لبه خواهد داشت، بدون اینکه این دارای یک تورفتگی بدلقا باشد. با وجود اینکه یک حسگر زاید به بالای این گوشی افزایش شده (که احتمالا برای بهبود تشخیص چهره است)، کرانه های آن مشخصا نازکتر از نوت ۸ خواهند بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار