تبلیغات

شهر های پرتوریست ایرلند را بیشتر بشناسید

شما نمی توانید به ایرلند بروید و از بلوکات جذاب آن بازدید نکنید. زیباترین شهرهای ایرلند عبارتند از: دوبلین ، گالوی ، کیلکنی و کرک . برخی از این پرسپکتیو زیبا و واضح و نامعلوم برجسته را می توانید در اکناف شهرهای دیدنی ایرلند پیدا کنید. صرف زمان در شهرهای کوچک نیز یک راه عالی برای ثابت سازی استوار داشتن ارتباط با مردم محلی است و تقریبا هر یک از سرزمین ها دارای حداقل یک کافه برای گوش دادن موسیقی، سرو اقمشه معجون ها و لذت بردن است. بزینهار باشید که در این لیست، ما دیدنی ترین شهرهای ایرلند را برای شما آشنا کردن کرده ایم و شما حتما باید از آنها بازدید نمایید.  در ادامه در مطلب گردشگری در مورد شهرهای پرتوریست ایرلند را بیشتر بشناسید صحبت خواهیم کرد.

شهر های پرتوریست ایرلند را بیشتر بشناسید

پورتمگ

پورتمگ یکی از زیباترین روستاهای ایرلند است که در ناحیه کری در ساحل جنوب غربی واقع شده است. شارع اصلی آن با بنیاد قرار های ساده نگارگری برنامه ریزی شده است و تنها چند مایل از ساحل زیبای اسکلینگ مایکل فاصله دارد، جمع بر این خانه های اولاد های شاهی حفظ شده از قرن ششم نیز در این مکان قرار دارد. پورتمگ یک نقطه برای خروج تورهای قایقرانی از آداک است، بازهم پل بار ، که فیلم جنگ سها در آن فیلم برداری شده، در ایدون واقع شده است. عوامل این فیلم گفته اند که خلال فیلم برداری، از منظره ها زیبای این مکان نیز لذت برده اند. در کثرت از شب ها در این ناحیه فراغت زنده برگزار می شود و اجناس نوشیدنی های لذیذ و بی مزه دلچسب های نیز سرو خواهد شد.

دینگل

از دیدنی ترین شهرهای ایرلند دینگل یک شهر تپه ای و قرون وسطایی در شبه آبخوست افسانه ای دینگل است که مشرف به یک بندر شلوغ می باشد که دارای یک دلفین گمنام به نام فانگی است که مردم ده ها سال است که برای دیدن این دلفین به این مکان می آیند، بدوی باری که این کس به ارائه گذاشته شد به سال ۱۹۸۳ باز می گردد. در میان بنا های سنگی که در سر تا سر تپه ها در دینگل قرار دارد، شما می توانید از اجرای زنده ی آهنگ های سنتی ایرلندی لذت ببرید، هم در خارج از این شهر منظره ها فوق العاده ای وجود دارد که فقط مختص به ایرلند می باشد. شما می توانید شاهد تپه هایی باطراوت با کلبه هایی سفید و صدها گوسفند باشید، در حالی که صخره های شگفت انگیزی در کنار آب های آبی اقیانوس اطلس قرار متاثر است.

شهر های پرتوریست ایرلند را بیشتر بشناسید

کلیفدن

کلیفدن از زیباترین شهرهای ایرلند است که در قلب کانمارا واقع شده و به آدرس یک شان ایده آل برای هواخوری متمایز می شود، چرا که پارک ملی کانمورا ، کوه تولو بنز و کلیسای کلمور در آنجا قرار دارد. در شهر، در شارع ها انواع دکان های ویژه اختصاصی به فرد فروش صنایع دستی محلی و ژاکت های جالب ایرلندی وجود دارد و در مکان های مختلف فراغت زنده پخش می شود. شما نیز می توانید راجع ی سیرالملوک سابقه زمان غنی ایدون اطلاعاتی را کسب نمایید. کلیفدن مکانی است که در ۱۵ ژوئن ۱۹۱۹ آلکاک و براون پس از اجرا پروازهای خود از نیو فاندلند ، آغازین بار به آنجا وارد شدند.

اردمور

این روستای ماهیگیری و ساحلی در آبادی واترفورد واقع شده است و برای جذابیت های مختلفی که دارد کارمزد های متعددی را از جمله عنوان ملی در هم چشمی هم چشمی کردن شهرهای تایدی قبض کرده است. در اصل به نشانی یک حشمت خسروانی در قرن پنجم توسط سنت دکلان در سال ۳۱۶ میلادی تأسیس شد، این آغازین مرتبت در نوع خود در کل کشور بود، جدید به آدرس یک محیط معنوی برای پرنیان های گمنام نورا رابرتس استعمال می شود. برج دواری که در این موضع و آنجا قرار دارد در قرن دوازدهم خلق شده است که ارتفاع آن تقریبا به ۱۰۰ فوت می رسد و مشرف به روستای زیبا و ساحل می باشد.

شهر های پرتوریست ایرلند را بیشتر بشناسید

انیسکری

انیسکری از کوچکترین شهرهای دیدنی ایرلند در کوه پایه های گلنکولان در استمرار رودخانه ویکلو واقع شده است. شهر اضافه جذاب و دیدنی است، تا آنجا که از آن به نشانی لوکیشن تکثر از فیلم ها اخت پی اس.ای لاو یو و سال کبیسه کاربرد شده است. گذرگاه های دوست داشتنی آن با بوتیک های مستقل، کافه ها، کلبه های متناسب آفرین و غذاهای ملیح مجهز شده اند. اینجا دارای میراث غنی اخت ویکتوریا و جذبه های گمنام نزدیک آن مانوس پاوراسکورت استیت است، جای تعجب نیست که این مکان دائما هنر پیشگان و فیلم سازان را به خود جذب می نماید. این منطقه ترکیبی از روح مدرن و گیرایی کهن است. در حالی که شما ایدون هستید، می توانید از تورهای گردشگری برای دیدار از پاوراسکورت استیت ، باغ زیبای ۴۷ هکتاری و آبشار پاوراسکورت که رفعت آن به ۴۰۰ فوت می رسد استعمال نمایید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار