تبلیغات

تمدید فصل جدید سریال rick and morty

با ته کمال یافتن غالب آمدن پخش فصل سوم متوالی انیمیشنی ریک و مورتی (Rick and Morty)، طرفداران این مجموعه مدت زیادی است که در تمنا استمرار آن برای لااقل و اکثراً یک فصل دیگر هستند. حال در جدیدترین آگاه کردن سینما و تلویزیون، پخش این انیمیشن سریالی قرار است برای یک مدت تمام دوام یابد.  در ادامه در مطلب سینما و تلوزیون در مورد تمدید فصل جدید سریال rick and morty بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تمدید فصل جدید سریال rick and morty

جاستین رویلند،‌ یکی از دو جان آفرین متوالی Rick and Morty با تداول تصویری در توییتر شخصی خود بروز کرد که این سریال برای بیش از ۷۰ قسمت دیگر تسلسل شده است. این خبر قطعا یک خبر فوق‌العاده برای طرفداران ریک و مورتی است و اگر هر فصل این مجموعه دنباله دار پشت سرهم را ۱۰ قسمت در نظر بگیریم، اقلاً شاهد ۷ فصل دیگر از مجموعه دنباله دار پشت سرهم Rick and Morty خواهیم بود. شما در بقا می‌توانید این صورت را نظر کنید:

در حال حاضر سه فصل از مجموعه Rick and Morty گستردن سرایت شده و با شمارش ۷۰ قسمت جدید سریال، مجموع قسمت‌های ۱۰ فصل احتمالی متوالی Rick and Morty به ۱۰۱ قسمت اضافه خواهد یافت و در صورت استمرار این روند احیانا شاهد ساخت و تولید قسمت‌های بیشتری از این انیمیشن جانان تلویزیونی خواهیم بود. با این حال، هنوز زمان پخش فصل چهارم متوالی Rick and Morty مشخص نیست؛ اما رجا می‌رود که در طول سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ شاهد اشاعت فصل چهارم این مجموعه انیمیشنی و کمدی مورد خواهش باشیم. جاستین رویلند و دان هارمون برای نگارش کردن فیلمنامه و ساخت سریال و جاستین رویلند، سارا چالک، کریس پارنل و اسپنسر گرمر، برای صداپیشگی شخصیت‌های سریال Rick and Morty در فصل‌های جدید آن باز خواهند گشت.

فصل سوم «ریک و مورتی» (Rick and Morty)، یکی از عمیق‌ترین و «اسکوآنچی»‌ترین سریال‌های چند سال اخیر تلویزیون، دیر آمد! فاصله‌ی بین فصل دوم و سوم بیش از یک سال و پنج ماه بود که باعث شد خواهش برای فصل جدید «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) در مقایسه با آن اعجوبه احساس شود. مخصوصا با توجه به اینکه فصل دوم با یک کلیف‌هنگر دیوانه‌وار که در آن ریک توسط نیروهای فدراسیون بین‌کهکشانی محبوس برده شده و قید می‌شود به اتمام رسید.

تمدید فصل جدید سریال rick and morty

این فاصله‌ی طولانی کاری کرد تا طرفداران در چند ماه اخیر از حالت رغبت و ناراحتی برای فصل جدید به حالت غرغر کردن و تیکه و طعنه پراکنده ساختن به سازندگان وارد شوند و اعتراضات تا جایی پیش رفت که بالاخره دن هارمن و جاستین رویلند، خالقان مجموعه دنباله دار پشت سرهم دلیل اصلی این دفع الوقت را تقریر کردند. قضیه خیلی ساده بود. از آنجایی که «ریک و مورتی» شروع و انتها مجموعه باکیفیت و سطح فوقانی و زیرین بوده است، آنها نمی‌خواستند تا با شتاب‌زدگی فصل سوم را بسازند و هول‌هولکی آن را عرضه کنند. بلکه می‌خواستند با صبر و شکیب فصلی را سر و ماشین بدهند که در حد دوتای قبلی و حتی بهتر از آنها ظاهر شود.

چون آخرالامر عیار سریال‌های بزرگ را با پیشرفتشان می‌سنجند. اینکه آیا آنها توانسته‌اند در فصل‌های بعدی‌شان هم در حد و اندازه‌ی فصل‌ اولشان ظاهر شوند یا نه. و مسلماً «ریک و مورتی» از همان مبدا آن‌قدر انتظارات تماشاگران را بالا بُرد و ما را در طول دو فصل اول به ماجراجویی‌های عجیب و غریب و دیوانه‌واری بُرد که واقعا سازندگان فصل به فصل کار سخت‌تری برای شگفت‌زده کردن ما دارند.

خب، بعد از تماشای پنج اپیزود اول فصل سوم می‌توان به جرات گفت که سازندگان واقعا به هدفی که برای ارائه‌ی فصلی در حد و اندازه‌ی قبلی‌ها برای خود گزیدن و انتصاب کرده بودند رسیده‌اند و نه تنها کماکان با جوک‌های تند و رگباری‌شان روده‌بُرمان می‌کنند، بلکه این‌بار با تمرکز بیشتری روی درام و روانشناسی شخصیت‌ها، قوس موهوم و واقعی این فصل را نوشته‌اند.

بله، مهم‌ترین نکته‌ای که در طول نیمه‌ی اول فصل سوم متنبه آن شدم این است که مجموعه در بعضی اپیزودها مثل اپیزود دوم و سوم این فصل کمی از روند شوخی‌های بی‌وقفه‌ی همیشگی‌اش فاصله می‌گیرد، رو به حال و هوای متفکرانه‌تری می‌آورد و داستان‌های عجیب و غریبش را این‌بار با تمرکز بیشتری روی شخصیت‌پردازی نگارگری برنامه ریزی می‌کند. تمامش به خاطر چگونگی پایان‌بندی اپیزود اول فصل سوم است که به پریشانی جری و بث، والدین مورتی و سامر منجر می‌شود که همچون زلزله‌ای می‌ماند که همه‌ی شخصیت‌ها را تحت شعاع خودش قرار می‌دهد و در مسیر جدیدی قرار می‌دهد.

تمدید فصل جدید سریال rick and morty

از جری که به آدرس بی‌عُرضه‌ترین و نادان‌ترین اعتبار کل مسلسل پاورقی خود را در وضعیت شکننده‌تری پیدا می‌کند تا بچه‌ها که باید با این اتحاد دست و پنجه نرم کنند و حکماً تا ریک که اگرچه خودش را به نفهمی می‌زند، اما یک‌جورهایی دلیل اصلی این پریشانی بوده است. اخلاف سریالی است که اگر در فصل‌های نوین از داستان‌های عجیب و غریبش برای فلسفه‌ و کیهان‌شناسی حرف می‌زد، در این فصل داستان‌های عجیب و غریبش را به استعاره‌هایی برای تدقیق روانشناسی شخصیت‌ها بعد از این زمین لرزه خاص داده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار